Naron Freixo

Calendarios II Torneo de Futbol Base Narón Freixo

Estes son os equipos, grupos e calendarios do II Torneo de Futbol Base Narön Freixo que se celebrara os vindeiros dias 5 de setembro en categoria Alevin e 6 de setembro en categoria Benxamín.

DIA 5 DE SETEMBRO

ALEVIN

Grupo A

Grupo B

Grupo C

Grupo D

DEPORTIVO DA CORUÑA

S.D. PONFERRADINA

REAL CLUBE CELTA DE VIGO

IMPERATOR

ESCOLA DE FUTBOL DE LALIN

NARON FREIXO B

GALICIA DE CARANZA

RACING DE FERROL

URAL

VICTORIA

ESCOLA DE FUTBOL DE VIVEIRO

QUIRINAL DE AVILES

ANIMAS

XUVENTUDE DE OROSO

NARON FREIXO A

ESCOLA DE FUTBOL LUIS CALVO

CAMPO 1

CAMPO 2

09:45 a 10:10

DEPORTIVO DA CORUÑA – E.F. LALIN

09:45 a 10:10

URAL - ANIMAS

10:15 a 10:40

PONFERRADINA – NARON FREIXO B

10:15 a 10:40

VICTORIA – XUVENTUDE. DE OROSO

10:45 a 11:10

CELTA DE VIGO – GALICIA DE CARANZA

10:45 a 11:10

E.F. VIVEIRO – NARON FREIXO A

11:15 a 11:40

IMPERATOR – RACING DE FERROL

11:15 a 11:40

QUIRINAL – E.F. LUIS CALVO

11:45 a 12:10

DEPORTIVO DA CORUÑA - URAL

11:45 a 12:10

E.F. LALIN - ANIMAS

12:15 a 12:40

PONFERRADINA - VICTORIA

12:15 a 12:40

NARON FREIXO B – XUVENTUDE DE OROSO

12:45 a 13:10

CELTA DE VIGO – E.F. VIVEIRO

12:45 a 13:10

G. DE CARANZA – NARON FREIXO A

13:15 a 13:40

IMPERATOR - QUIRINAL

13:15 a 13:40

RACING DE FERROL – E.F. LUIS CALVO

13:45 a 14:10

DEPORTIVO DA CORUÑA - ANIMAS

13:45 a 14:10

E.F. LALIN - URAL

14:15 a 14:40

PONFERRADINA – XUVENTUDE DE OROSO

14:15 a 14:40

NARON FREIXO B - VICTORIA

14:45 a 15:10

CELTA DE VIGO – NARON FREIXO A

14:45 a 15:10

GALICIA DE CARANZA – E.F. VIVEIRO

15:15 a 15:40

IMPERATOR – E.F. LUIS CALVO

15:15 a 15:40

RACING DE FERROL - QUIRINAL

15:55 a 16:20

1º A contra 2ºB (1)

15:55 a 16:20

2ºA contra 1ºB (3)

16:25 a 16:50

1ºC contra 2ºD (2)

16:25 a 17:50

2ºC contra 1ºD (4)

17:00  a 17:25

Perdedor 1 contra Perdedor 3

17:00 a 17:25

Perdedor 2 contra Perdedor 4

17:35 a 18:05

Ganador 1 contra Ganador 3

17:35 a 18:05

Ganador 2 contra Ganador 4

18:10 a 18:35

5º e 6º puesto

18:10 a 18:35

7º e 8º puesto

18:45 a 19:15

 

18:45 a 19:15

3º e 4º Puesto

19:25 a 19:55

Final

 

 

 

DIA 6 DE SETEMBRO

BENXAMIN

Grupo A

Grupo B

Grupo C

Grupo D

Grupo E

Grupo F

VICTORIA

CELTA DE VIGO

NARON FREIXO A

IMPERATOR

XUVENTUDE DE OROSO

DEPORT. DA CORUÑA

S.D. O VAL

RACING DE FERROL

CARIÑO

NARON FREIXO C

E.F. VIVEIRO

A.D. MIÑO

C.D. NARÓN

QUIRINAL DE AVILES

NUMANCIA DE ARES

GALICIA DE MUGARDOS

URAL

NARON FREIXO B

AS PONTES

ANIMAS

ORILLAMAR

ORTIGUEIRA

GALICIA DE CARANZA

E.F. LALIN

 

 

 

CAMPO 1

CAMPO 2

09:00 a 09:20

S.D. O VAL – C.D. NARON

09:00 a 09:20

NARON FREIXO A – ORILLAMAR

09:25 a 09:45

VICTORIA – AS PONTES

09:25 a 09:45

CARIÑO – NUMANCIA DE ARES

09:50 a 10:10

IMPERATOR – ORTIGUEIRA

09:50 a 10:10

XUVENTUDE DE OROSO – GALICA DE CARANZA

10:15 a 10:25

NARON FREIXO C – GALICIA MUGARDOS

10:15 a 10:25

E.F. VIVEIRO - URAL

10:30 a 10:50

CELTA DE VIGO – ANIMAS

10:30 a 10:50

DEPORTIVO DA CORUÑA – E.F. LALIN

10:55 a 11:15

RACING DE FERROL – QUIRINAL DE AVILES

10:55 a 11:15

A.D. MIÑO – NARON FREIXO B

11:20 a 11:40

VICTORIA – C.D. NARON

11:20 a 11:40

NARON FREIXO A – NUMANCIA DE ARES

11:45 a 12:05

S.D. O VAL – AS PONTES

11:45 a 12:05

CARIÑO – ORILLAMAR

12:10 a 12:30

IMPERATOR – GALICIA MUGARDOS

12:10 a 12:30

XUVENTUDE DE OROSO – URAL

12:35 a 12:55

NARON FREIXO C- ORTIGUEIRA

12:35 a 12:55

E.F. VIVEIRO – GALICIA DE CARANZA

13:00 a 13:20

CELTA DE VIGO – QUIRINAL DE AVILES

13:00 a 13:20

DEPORTIVO DA CORUÑA -  NARON FREIXO B

13:25 a 13:45

RACING DE FERROL – ANIMAS

13:25 a 13:45

A.D. MIÑO – E.F. LALIN

13:50 a 14:10

VICTORIA – S.D. VAL

13:50 a 14:10

C.D. NARON – AS PONTES

14:15 a 14:35

NARON FREIXO A - CARIÑO

14:15 a 14:35

NUMANCIA DE ARES – ORILLAMAR

14:40 a 15:00

IMPERATOR – NARON FREIXO C

14:40 a 15:00

GALICIA DE MUGARDOS - ORTIGUEIRA

15:05 a 15:25

DEPORTIVO DA CORUÑA – A.D. MIÑO

15:05 a 15:25

NARON FREIXO B – E.F. LALIN

15:30 a 15:50

CELTA DE VIGO – RACING DE FERROL

15:30 a 15:50

QUIRINAL DE AVILES – ANIMAS

15:55 a 16:15

XUVENTUDE DE OROSO – E.F. VIVEIRO

15:55 a 16:15

URAL – GALICIA DE CARANZA

16:25 a 16:45

1ºA CONTRA 2º F   (1)

16:25 a 16:45

1ºB CONTRA 1º MEJOR 3º (2)

16:50 a 17:10

1º C CONTRA 2º MEJOR 3º (3)

16:50 a 17:10

2ºD CONTRA 2ºE (4)

17:15 a 17:35

1º D CONTRA 2ºC (5)

17:15 a 17:35

2ºA CONTRA 2º B (6)

17:40 a 18:00

1ºE CONTRA 4º MEJOR 3º  (7)

17:40 a 18:00

1ºF CONTRA 3º MEJOR 3º  (8)

18:15 a 18:35

GANADOR  1 CONTRA GANADOR 2  (9)

18:15 a 18:35

GANADOR 3 CONTRA GANADOR 4 (10)

18:40 a 19:00

GANADOR 5 CONTRA GANADOR 6 (11)

18:40 a 19:00

GANADOR 7 CONTRA GANADOR 8 (12)

19:15 a 19:40

GANADOR 9 CONTRA GANADOR 10

19:15 a 19:40

GANADOR 11 CONTRA GANADOR 12

20:00 a 20:25

Final